Lars Struke oljemålning

Lars Struke oljemålning
Lars Struke oljemålning
Lars Struke oljemålning
Lars Struke oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

6 000 SEK

STRUNKE, Laris (född 1931): "Färister" motiv från Gotland, signerad L. Strunke (även a tergo) olja på duk, ca 70x105 cm

232915

2014-03-04