Elli Hemberg oljemålning

Elli Hemberg oljemålning
Elli Hemberg oljemålning
Elli Hemberg oljemålning
Elli Hemberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEMBERG, Elli (1896-1994): Stilleben med dalahäst,
signerad och daterad med monogram EH 1929, olja på pannå, 29x28 cm

232953

2014-03-05