Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEMBERG, Elli (1896-1994): Stilleben med dalahäst,
signerad och daterad med monogram EH 1929, olja på pannå, 29x28 cm
232953
2014-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här