Holger Jansson akryl

Holger Jansson akryl
Holger Jansson akryl
Holger Jansson akryl
Holger Jansson akryl

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANSSON, Holger (1924-2004): "Komposition", signerade och daterade Holger Jansson -00, akryl på pannå, 64x49 cm

232965

2014-03-05