Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JNF PORSCHE PROTOTYP, US-Zone, lackerad plåt i rött, litograferad interiör, start och stoppspak i dörrhandtag, urverksdriven, längd 20,5 cm
Smärre skador och slitage, bättrad lack
232979
2014-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här