Tallrikar fat värmefat Kina

Tallrikar fat värmefat Kina
Tallrikar fat värmefat Kina
Tallrikar fat värmefat Kina
Tallrikar fat värmefat Kina
Tallrikar fat värmefat Kina
Tallrikar fat värmefat Kina
Tallrikar fat värmefat Kina
Tallrikar fat värmefat Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 3 st, FAT, 6+2 st, VÄRMEFAT, porslin, Kina, 1700/1800-tal, diameter 10-24 cm

Nagg, skador

233004

2014-03-05