Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st, FAT, 6+2 st, VÄRMEFAT, porslin, Kina, 1700/1800-tal, diameter 10-24 cm
Nagg, skador
233004
2014-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här