Roberto Matta färglitografi

Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 62/100, färglitografi, 30x22 cm

233007

2014-03-25