Roberto Matta färglitografi
2014-03-25
233007
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 62/100, färglitografi, 30x22 cm