Etagebord i idegran
2014-03-05
233028
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ETAGEBORD, med låda, 1900-tal, England, idegran, hjultrissor i mässing, höjd 60, 46x46 cm
Bruksslitage