Katarina Elfast akvarell

Katarina Elfast akvarell
Katarina Elfast akvarell
Katarina Elfast akvarell
Katarina Elfast akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELFAST, Katarina (född 1957): Kvinnostudie, signerad Katarina Elfast, akvarell, 38x28 cm

233031

2014-03-05