Ytterfoder flintgods

Ytterfoder flintgods
Ytterfoder flintgods
Ytterfoder flintgods
Ytterfoder flintgods
Ytterfoder flintgods
Ytterfoder flintgods
Ytterfoder flintgods
Ytterfoder flintgods

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, flintgods, Rörstrand, 1900-talets början, blå dekor med motiv av slott i landskap, svängda hänklar, höjd 25, längd ca 35 (inkl. häklar) cm

Krackeleringar, slitage

233054

2014-03-05