Axel Herman Hägg etsningar

Axel Herman Hägg etsningar
Axel Herman Hägg etsningar
Axel Herman Hägg etsningar
Axel Herman Hägg etsningar
Axel Herman Hägg etsningar
Axel Herman Hägg etsningar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄGG, Axel Herrman (1835-1921): (2 st) "Bussaco" resp "Cairo", signerade Axel H Haig, etsningar, 39x26 resp. 40x28 cm

233058

2014-03-05