Reinhold ljunggren litografi

Reinhold ljunggren litografi
Reinhold ljunggren litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Segelbåt vid Julaftons fyr", signerad R.Ljunggren, 186/250, färglitografi, ca 23x31 cm

233061

2014-03-05