Reinhold ljunggren litografi
2014-03-05
233061
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Segelbåt vid Julaftons fyr", signerad R.Ljunggren, 186/250, färglitografi, ca 23x31 cm