Karel Appel carborundum

Karel Appel carborundum
Karel Appel carborundum

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

APPEL, Karel (1921-2006): Composition, färgcarborundum, 1976, signerad och numrerad Appel 47/110, 73x86,5 cm

233066

2014-03-05