Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
APPEL, Karel (1921-2006): Composition, färgcarborundum, 1976, signerad och numrerad Appel 47/110, 73x86,5 cm
233066
2014-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här