Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Potatisar i emaljskål, signerad och daterad von Schantz 77, numrerad 65/125, färglitografi, 19x27 cm
LITTERATUR: Bjurström 220

233082

2014-03-05