Karmstolar LC1 Le Corbusier

Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier
Karmstolar LC1 Le Corbusier

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, "LC1", Le Corbusier och Charlotte Perriand, tillverkade av Cassina, Italien, formgivna 1928, sitts av brunt skinn

Bruksslitage, en rygg med repor

233101

2014-03-05