Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, silverfolierat glas, höjd med sockel 56 cm
Bruksslitage, en lampa med mindre märke där foliering saknas
233104
2014-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här