Bordslampor 1970-tal
2014-03-05
233104
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, silverfolierat glas, höjd med sockel 56 cm
Bruksslitage, en lampa med mindre märke där foliering saknas