Bordslampa Hugo Elmqvist/Gerda Backlund

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, brons, Hugo Elmqvist/Gerda Backlund, jugend, Stockholm 1900-talets början, reliefdekor av fladdermöss, signerad H.Elmqvist, höjd med montering 60.5 cm

Bruksslitage

233105

2014-03-05