Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSLAMPA, brons, Hugo Elmqvist/Gerda Backlund, jugend, Stockholm 1900-talets början, reliefdekor av fladdermöss, signerad H.Elmqvist, höjd med montering 60.5 cm
Bruksslitage
233105
2014-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här