Brusewitz Gunnar akvarell

Brusewitz Gunnar akvarell
Brusewitz Gunnar akvarell
Brusewitz Gunnar akvarell
Brusewitz Gunnar akvarell

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Nice", signerad och daterad Brusewitz -53, akvarell samt tusch, 32x20 cm

Gulnad

233112

2014-03-05