Brusewitz Gunnar akvarell
2014-03-05
233112
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Nice", signerad och daterad Brusewitz -53, akvarell samt tusch, 32x20 cm
Gulnad