Axel Törneman

Axel Törneman
Axel Törneman
Axel Törneman
Axel Törneman

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

TÖRNEMAN, Axel (1880-1925): Ridande jagad yngling, signerad Törneman, etsning, 16,5x22 cm

233121

2014-03-05