Ulrica Hydman Vallien litografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Paradiset I II", signerade Ulrica HV, färglitografier i portfölj, numrerade, bladmått 60x44 cm

233150

2014-03-05