Ramar

Ramar
Ramar
Ramar
Ramar

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 2 st, förgyllda, innehållande reproduktioner efter Johan Fredrik Martin (1755-1816) motiv från Saltsjön Stockholm resp Carlbergs slott, yttermått ca 52x67 cm

Slitage

233175

2014-03-05