Rafael Duran oljemålning

Rafael Duran oljemålning
Rafael Duran oljemålning
Rafael Duran oljemålning
Rafael Duran oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DURAN BENET, Rafael (född1931): Spansk kustbild, signerad R Duran, olja på duk, 46x55 cm

233221

2014-03-08