Roger Bissière färglitografi

Roger Bissière färglitografi
Roger Bissière färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BISSIÈRE, Roger (1886-1964): Komposition, signerad Bissière, 26/30, färglitografi, 30x24 cm

233222

2014-03-08