Skåp med kinesiserande dekor

Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor
Skåp med kinesiserande dekor

Klubbat för:

7 800 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, med kinesiserande dekor, höjd 177, 120x41 cm, nyckel finns

Ytskador

233225

2014-03-06