Väggpendyl Stockholm

Väggpendyl Stockholm
Väggpendyl Stockholm

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, Robert Engström, Stockholm, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren dekor, förgylld och bronserad, höjd 72 cm, pendel finns

233230

2014-03-05