Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUPPSATS, 1900-talets första hälft, rokokostil, nysilver, glas med oliv- och skärslipad dekor, höjd ca 43 cm

Nysilver med ytslitage

233243

2014-03-06