Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVUR, 1800-tal, mahogny, mässingsbeslag, urtavlan märkt Erick Melberg Mora, höjd 216 cm, 2 lod, pendel samt nycklar medföljer
Lösa delar, fanérskador, torrsprickor
233247
2014-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här