Brasskärm

Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRASSKÄRM, 1800-tal, nyrokoko, ådringsmålad, skuren dekor av bl a voluter, brodyr delvis på tryck med motiv av barn och blomster, på hjultrissor, höjd ca 140 cm

Smärre skador

233275

2014-03-06