Skulptur 1700-tal
2014-03-06
233292
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1700-tal eller äldre, sakral figur, skuret trä, delvis bemålad, höjd 22 cm
Skador delar saknas