Salvador Dalí skulptur
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SALVADOR DALÍ (Spanien 1904-1989): Caducée I, Signerade Dalí i formen, märkt på plåt under basen Dalí samt numrerade 329/2000, s.d.o.a. Paris 1987, patinerad och förgylld brons samt förkromad metall och sten, höjd 28 cm. S. P. A. D. E. M. Paris
233312
2014-03-06