Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ETUI, silver/900, dekor i emaljmåleri på guillocherad botten av seminaken kvinna, invändigt förgylld, svenska importstämplar, höjd ca 9 cm, vikt ca 135 g
Smärre slitage
233315
2014-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här