Etui silver

Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ETUI, silver/900, dekor i emaljmåleri på guillocherad botten av seminaken kvinna, invändigt förgylld, svenska importstämplar, höjd ca 9 cm, vikt ca 135 g

Smärre slitage

233315

2014-03-06