Skulptur i trä
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÖRENSEN, KH (samtida): "Gammal gubbe", skulpterat trä, signerad KHS-66, höjd 52 cm
Proveniens: Denna skulptur är utför av en takbjälke från Kungliga hovstallet Tegelbacken som byggdes 1752
Torrsprickor
233317
2014-03-06