Skulptur i trä

Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÖRENSEN, KH (samtida): "Gammal gubbe", skulpterat trä, signerad KHS-66, höjd 52 cm
Proveniens: Denna skulptur är utför av en takbjälke från Kungliga hovstallet Tegelbacken som byggdes 1752

Torrsprickor

233317

2014-03-06