Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERDER, Johan (född 1952): (2 st+triptyk) Komposition Nr 297, 347, 286, monogramsignerade och daterade J H 1986, akryl på papper, 17x12 cm vardera samt triptyk 10x10 (3 st samramade)
233321
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här