Johan Herder akryl

Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERDER, Johan (född 1952): (2 st+triptyk) Komposition Nr 297, 347, 286, monogramsignerade och daterade J H 1986, akryl på papper, 17x12 cm vardera samt triptyk 10x10 (3 st samramade)

233321

2014-03-10