Ikon Ryssland
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IKON, 1800-tal, bemålad, Ryssland, föreställande Gudsmodern från Kazan, Gråt-inte-övermig-Moder, Gudsmodern Bogolubskaja, Gudsmodern Alla bedrövades tröst, samt i mitten Gudsmodern Iverskaja, risa i metall, höjd 40x35 cm, intyg medföljer
Skador
233328
2014-03-06