Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IKON, 1800-tal, bemålad, Ryssland, föreställande Gudsmodern från Kazan, Gråt-inte-övermig-Moder, Gudsmodern Bogolubskaja, Gudsmodern Alla bedrövades tröst, samt i mitten Gudsmodern Iverskaja, risa i metall, höjd 40x35 cm, intyg medföljer

Skador

233328

2014-03-06