Johan Herder olja
Vollendet
2014-03-10
233332
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
HERDER, Johan (född 1952): I.O.A 600 VI., signerad och daterad Johan Herder 1989, olja på duk, 100x81 cm