Johan Herder olja
2014-03-10
233339
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HERDER, Johan (född 1952): Komposition, osignerad, olja på duk, 90x90 cm
Smärre rispa, ytslitage, tryckmärken