Florence Regnier-Barral skulptur
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
REGNIER-BARRAL, Florence (Frankrike, född 1946): Lion x 1, signerad FB på nedre trälist, skulptur i gips och bemålat trä, ca 74, 42x92 cm, tillhörande lös sand medföljer
PROVENIENS: Galerie Bonnier, Genève. Privat samling, Stockholm.
Något lösa delar, mindre sprickor, slitage
233342
2014-03-06