Prydnadsglas Österrike

Prydnadsglas Österrike
Prydnadsglas Österrike
Prydnadsglas Österrike
Prydnadsglas Österrike

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRYDNADSGLAS, 1 par, Österrike, troligtvis 1900-talets första hälft, dekor i guld och svart, höjd ca 13 cm

Slitage, repor, fotnagg

233343

2014-03-06