Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PRYDNADSGLAS, 1 par, Österrike, troligtvis 1900-talets första hälft, dekor i guld och svart, höjd ca 13 cm
Slitage, repor, fotnagg
233343
2014-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här