Johan Herder akryl

Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl
Johan Herder akryl

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERDER, Johan (född 1952): Komposition nr 220 , monogramsignerad och daterad J H 1986, akryl på papper, 75x56 cm, oramad

233384

2014-03-10