Johan Herder olja
2014-03-10
233399
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HERDER, Johan (född 1952): I.O.A 600 I., signerad och daterad Johan Herder 1989, olja på duk, 100x81 cm
Tryckskador