Damporträtt blandteknik

Damporträtt blandteknik
Damporträtt blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets första hälft, damporträtt, blandteknik, 41x31 cm

Ytskador

233417

2014-03-06