Byå i rokokostil

Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil
Byå i rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ med marmorskiva, rokokostil, mässingsbeslag, fanerad med dekor av romber, höjd 82, 106x48 cm, nyckel finns

Slitage

233432

2014-03-06