Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, KANNA, FAT, 3+1 st, Gunnar Nylund, Rörstrand, stengods, i form en vas, två kannor och litet fat, brun glasyr, signerad R SWEDEN GN ARL/SAH, höjd 23/20 cm
Nagg, slitage
233447
2014-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här