Vas Kanna Fat Gunnar Nylund Rörstrand
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VAS, KANNA, FAT, 3+1 st, Gunnar Nylund, Rörstrand, stengods, i form en vas, två kannor och litet fat, brun glasyr, signerad R SWEDEN GN ARL/SAH, höjd 23/20 cm
Kuntoraportti
Nagg, slitage
233447
Päivämäärä:
2014-03-07