Golvlampa med vit plastskärm

Golvlampa med vit plastskärm
Golvlampa med vit plastskärm
Golvlampa med vit plastskärm
Golvlampa med vit plastskärm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1970/80-tal, kromad benställning, vit plastskärm, höjd 135 cm

Bruksslitage

233468

2014-03-07