Satsbord i teak

Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD/BÄNK, 1960-tal, teak, etikettmärkt, Skaraborgs möbelindustrier, lådor i sargen, höjd 59, 84x40 cm

Smärre bruksslitage

233473

2014-03-07