Byrå sengustaviansk stil
2014-03-07
233474
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, sengustaviansk stil, med marmorskiva och mässingsbeslag, fyra lådor, mahognyfanér, höjd 85, 52x40 cm, nyckel finns
Listdelar saknas, ytskador