Brasskärm nyrokoko

Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko
Brasskärm nyrokoko

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, nyrokokostil, broderad klädsel med bibliskt motiv, höjd 135 cm, bredd 82 cm

Ett ben med lagning, slitage

233498

2014-03-07