Ägg och korg i silver

Ägg och korg i silver
Ägg och korg i silver
Ägg och korg i silver
Ägg och korg i silver
Ägg och korg i silver
Ägg och korg i silver
Ägg och korg i silver
Ägg och korg i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÄGG, silver, stämplat Ryssland 1862, filigranarbete, höjd 6 cm, KORG, filigranarbete,
total vikt ägg och korg ca 110 g

Korgen med skador

233505

2014-03-09