Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÄGG, silver, stämplat Ryssland 1862, filigranarbete, höjd 6 cm, KORG, filigranarbete,
total vikt ägg och korg ca 110 g
Korgen med skador
233505
2014-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här